Kvě 18

Drazí kamarádi,

poněvadž je jeden sraz za námi a já jsem momentálně v dobrém rozmaru, chtěl bych se jen optat, kdo má jaké vyhlídky na červen. Údajně by měla přijet Sára, někdo možná bude mít již koncem června po zkouškách, já bych snad měl také vše stihnout. Jistě bychom se mohli opět setkat. Slibuji, že se zdržím déle :)

Připište, prosím, jak to vidíte a k tomu Vaše nápady, pikniky, pití, grilování, výlety aj. Těším se na viděnou

František

Be Sociable, Share!

written by Patronus


7 Responses to “Červnová párty”

 1. 1. Fanynka Says:

  Ahoj všichni :-) !!!
  Franto super nápad, akorát, já bych se přikláněla udělat ten sraz až na začátku července, ovšem pokud chcete v červnu, asi nebudu moct přijít.. 28.6. mám zkoušku z biochemie a pak 2.7. z ochrany a etologie. Taky bychom do toho mohli zahrnout oslavu narozenin Honzy :-) .
  Mějte se krásně, hodně štěstí na zkoušky a prosím, držte mi palce 8. a 28.6, je toho moc a nezvládám se to naučit.. Já všem taky držím.
  Papa!!! :-)

 2. 2. Patronus Says:

  V tom případě nesmíme zapomenout také na Báru :) 25. 6.

 3. 3. Královna Viktorie Says:

  Super! Sara prileta 9.6. a sama navrhuje 10. na piknikovy sraz. Zkouskovy je akorat takovy nepredvidatelny, takze nikdy clovek nevi, jak mu to casove zrovna vyjde. Snad se nas zase hodne sejde!

 4. 4. kaktus Says:

  To je milé, že sis vzpomněla na moje narozeniny, Fany :-) , ale na začátku července, konkrétně první týden, pravděpodobně budu v Alpách.
  Toho 10. června mám před zkouškou, tak těžko říct jak na tom budu. Určitě se ale budu snažit přijít, jestli se sraz bude konat.

 5. 5. Marketa Says:

  Koukám, že mi uniknul nějakej sraz :D Pokud se uskuteční něco dalšího, já můžu většinou pondělí – čtvrtek vždy, víkendy jak kdy, v červenci mám konečně dovolenou, takže nebudu v Praze. Tak doufám, že vás taky někdy zas uvidim! :)

 6. 6. Sharyllin Says:

  Ahoj všichni,
  málem mi taky unikla sraz.. :D Takže co se týká toho 10. to asi budu muset vynechat, páč následující týden mám tři zkoušky a musím je všechny udělat, páč už nemám další možnost. Ale jinak navrhuji třeba první nebo druhá týden v červenci udělat větší akci u mě doma. Měli bychom tam veškeré zázemí, mohli si udělat výlet třeba na kopec a navíc by nikdo nepelášil v deset domů, páč už by mu nic nejelo.. :D Tak to zvažte a případně si 10. sraz užijte.
  Pampalápusek Kája

 7. 7. Fanynka Says:

  Nazdárek :-)
  Bohužel 10. taky nemůžu, já jsem mimo hru až do 2.7., ale pak jsem pro jakoukoliv akci u kohokoliv a kdykoliv :-D , takže Kájo, super nápad.. Akorát, držte mi prosím prosím prosím všichni palce zítra, to mám zkoušku z fyziologie a hrozně se bojím. A pak 28. z biocheie.. Já vím, že všichni máte taky zkoušky, tak moc držím pěsti :-)

Leave a Reply

*
i3Theme sponsored by Top 10 Web Hosting and Hosting in Colombia