Úno 09

Ahoj všichni,

už delší dobu mluvíme o tom, jak bychom se měli všichni vidět a vzhledem k tomu, že zkouškové snad je u konce nebo téměř u konce (doufám, že zdárného :) ), tak se ozývám, abychom ty kecy uvedli v čin. A protože nemusíme nutně jen vysedávat po hospodách, tak co se pro změnu sejít a provětrat naše zasmraděná těla věčným sezením a učením? Napadlo mě s Honzou, že bychom mohli vyrazit na brusle. Vím o jednom super rybníku na Jižáku, a myslím, že rybník je lepší, než nějaký stadion. Takže co vy na to? V úvahu připadá příští víkend 18. a 19. 2. 2012. Samozřejmě to můžem propojit i s tou hospodou, hned na kolejích je skvělá hospoda s několika druhy piv, obrovskými porcemi jídla a příjemnými cenami.

Tak se koukejte ozvat!!!

A mějte se fanfárově,

Vaše Kájinka

Be Sociable, Share!

written by Sharyllin


27 Responses to “Bruslení?”

 1. 1. Patronus Says:

  Zdravíčko, přátelé :)

  měl by někdo z Vás k zapůjčení brusle velikosti 46 či větší?
  Bruslení bych se zúčastnil rád, ovšem bez šlajfek se na ledě sotva povezu.

  Danke!

 2. 2. Patronus Says:

  post scriptum – to políčko s nápisem ,Submit Comment’ znamená co?

 3. 3. kaktus Says:

  Ahoj,
  brusle na půjčení bohužel nemám, v současnosti nemám ani pro sebe, potřebuji podobnou velikost. Existují určitě půjčovny bruslí, minimálně na Štvanici je.

  “Submit Comment” znamená “Přidat komentář”, bohužel krvokomando není teď zcela v češtine, jak tomu bývalo. Kvůli chybám v šabloně jsem musel nahrát novou verzi a Zdeněk, kterému jsme vděčili za překlad, zatím nenašel chvilku, aby udělal překlad znovu. Ono je tu na opravování toho víc, ale častu je málo :-)

 4. 4. Sewany Says:

  Ahoj.
  Tak o víkendu 18. a 19. rozhodně nemůžu, 18.tého balím, rozmontovávám nábytek, protože 20. 2. jsou objednaní stěhováci (dřív balit nemůžu, příští týden mám ještě 2 zkoušky, poslední 17. 2., hlavně na rozmontovaný posteli by se spalo asi dost blbě. už takhle mám část v krabicíh a jsem vlastně ve skladišti :D ), 19. jsem v Jablonci na dědových 70. narozeninách.

  Tak snad někdy jindy. :)

  Pa Kačka

 5. 5. Sewany Says:

  Ahoj.
  Tak o víkendu 18. a 19. rozhodně nemůžu, 18.tého balím, rozmontovávám nábytek, protože 20. 2. jsou objednaní stěhováci (dřív balit nemůžu, příští týden mám ještě 2 zkoušky, poslední 17. 2., hlavně na rozmontovaný posteli by se spalo asi dost blbě. už takhle mám část v krabicích a jsem vlastně ve skladišti :D ), 19. jsem v Jablonci na dědových 70. narozeninách.

  Tak snad někdy jindy. :)

  Pa Kačka

 6. 6. Sewany Says:

  Zajímavý, už jsou tu errory jako na FB, vše se odešle dvakrát?? :D

 7. 7. kaktus Says:

  Hmm, já jsem si uvědomil, že ten víkend taky nemůžu…Honza

 8. 8. Patronus Says:

  nakonec to skončí tak, že přijdu sám a bez bruslí :D

 9. 9. Sharyllin Says:

  Ach jo, lidi, s Váma je to těžký… dobře, tak navrhuji nový termín 26. 2. Co vy na to??

 10. 10. Sewany Says:

  Jo, 26. 2. bych měla čas. :)

 11. 11. Lenochod Says:

  Ahoj, přidávám se k těm co kazí plán a nemohou 18.,19., ale 26. bych mohla. Nezaručuju na 100%, možná se budem stěhovat, ale čas si na vás ráda najdu:)) Lenka

 12. 12. Královna Viktorie Says:

  Ahoj! Na brusle bych moc rada! nestala jsem na nich ani nepamatuju…zatim snad muzu vsechny terminy, co tu zaznely :)

 13. 13. Královna Viktorie Says:

  no, tak 18.,19. uz taky nemuzu. ale to skoro nema smysl sem psat, kdyz uz tenhle termin byl zavrhnuty… :)

 14. 14. Fanynka Says:

  Nazdárek všichni!!! :-)
  Tak já 26. můžu, snad mi do toho nic nevleze.. A kam půjdem? Půjdem si pak někam sednout? Jinak, nějakým zázrakem jsem udělala všechny zkoušky (dík moc za držení palců apod.), takže bych teď mohla mít chvilku volněji, ráda bych se s vámi viděla, i víckrát..

  Pro Patronuse: Můj brácha by mohl mít takové brusle, má taky myslím 46, nic neslibuji, ale zeptám se.. Btw, taky můžeš zkusit bazar nebo půjčovnu, jedna je na Slávii, jinak nevím, ale mám dojem, že tam je vždycky sehnal i brácha.

  Mějte se krásně, užívejte sněhu!! Z dalekého východu zdraví Fany a Pixi (můj popelnicový pes).. Dominik pozdravuje.

 15. 15. Sharyllin Says:

  Ahoj, tak na 26. jsme se dohodli.. akorát… tak nějak nám odešel sníh a led… Tak nějak pochybuju, že budem moc jít burslit.. jedině někam na stadion.. :( Anebo to můžem pojmout jinak. Nějaké návrhy? Mně napadá kulečník nebo bowling o kterých jsme mluvili už dlouho.. Tak pište nápady co nejrychleji, ať se kdyžtak něco zarezervuje…
  A zatím se mějte fanfárově. :)
  Kájinka

 16. 16. Patronus Says:

  Zdravím všechny, rád bych někoho z Vás požádal, abyste mi potvrdili třídní sraz tuto sobotu. Pokud nebude sportovní vyžití, pak alespoň vyžití společenské, v jiné formě (nasávací, hospodské, barové, či jiné) :) . Do Prahy bych jel im Grund jen kvůli tomu. Práce mám poměrně dosti a proto bych se rád touto formou ujistil, abych nejezdil zbytečně. Děkuji a těším se na viděnou!

 17. 17. Sharyllin Says:

  Ahoj Franto, i všichni ostatní. Já s tím srazem určitě počítám, ostatně přihlásilo se dost lidí, že 26. můžou… takže doufám, že se ještě někdo ozve. Čekám tedy na nějaké návrhy, kam byste chtěli vyrazit, páč pořádného ledu už se zřejmě nedočkáme.. :(

 18. 18. Sharyllin Says:

  Ahoj všichni,
  takže, kdo stojí o nějaký ten sraz, tak se sejdeme v neděli ve čtyři na Andělu před nákupním centrem. Je tam totiž i bowling i kulečník, ale kdyby se někdo k něčemu vyjářil, mohli bychom i něco zarezervovat, ale tady to vypadá, že si dám s Frantou rande… Tak se koukejte ozvat!

 19. 19. Sewany Says:

  Ahoj.
  Já jsem zjistila, že od 16:30 – 20:00 mám zkoušku se sborem, takže nemůžu. A jít tam musím, v dubnu zpíváme v Rudolfinu. Ale pokud by jste někde vydrželi, tak bych mohla zdrhnout dřív a okolo půl osmé nějak dorazit.

  Kačka

 20. 20. kaktus Says:

  Ahoj,
  já bych rád přišel, ale nevím jestli to budu stíhat v ty čtyři, to se teprv uvidí. Mám plno úkolů do pondělka, tak přinejhorším bych dorazil trochu později. Ale snad to taková tragédie nebude :-D

  Honza

 21. 21. Patronus Says:

  Ahoj,

  to jste mě zklamali. Přijel jsem v pátek z Hradce Králové kvůli třídnímu srazu. Abych řekl pravdu, domníval jsem se, že se sejdeme v sobotu (původně mi vyhovoval i více minulý víkend). Ale v neděli v 16:00 už je na mě opravdu pozdě. To musím být zpátky v Hradci. Popřípadě budu právě na cestě.

  Takže se nezlobte, snad se brzy uvidíme, ale určitě to nebude zítra. Časové omezení…

  S přátelským pozdravem,
  František

 22. 22. kaktus Says:

  Franto sorry, ale na tuhle sobotu se nic nikdy neplánovalo, takže naše chyba to není :-)

  Bohužel se mnou také nepočítejte, kupodivu ne kvůli škole, ale jsem nemocný. Tak si to užijte, doufám, že se vás i tak sejde dost.

 23. 23. Sharyllin Says:

  hm, tak musím říct, že mě jste zklamali taky… tohle už nemá smysla, celý sraz ruším. Pokud to vidím dobře, tak jsem zbyla jen já, snad večer Kačka a zbytek je pryč, nemocný nebo na to už asi zapomněl… takže nic, už se znovu angažovat asi nebudu… Franto, tobě se taky omlouvám, ale jak psal Honza, datum bylo celou dobu stejné – 26. 2. Na tom jsme se tu domluvili v diskuzi a to je neděle… Takže mě mrzí, žes jel do Prahy zbytečně, ale opravdu to není naše chyba…

 24. 24. Sharyllin Says:

  A Honzo, brzo se uzdrav!

 25. 25. Královna Viktorie Says:

  ahoj lidi. mrzi me, ze se to takhle nezdarilo. priznavam se, ze jsem na to v casove tisni pozapomnela a moc se omlouvam. Kajo, nazanevri na nas, prosim! Mohli bychom zkusit dalsi pokus, koncem brezna treba… Rada ti pomuzu s organizaci, s cimkoli, treba ve dvou nekoho presvedcime :)

 26. 26. Patronus Says:

  Ahoj,

  rád bych se s Vámi pochopitelně setkal, proto pokud máte někdo chuť a čas kupříkladu tuto sobotu, můžeme se sejít. Potom budu v Praze pravděpodobně kolem 30. března nebo víkend před Velikonočním pondělím.

  Honzovi přeji též rychlé vykurýrování!

 27. 27. Královna Viktorie Says:

  ja ted nasledujici dva vikendy nemuzu – jsem na horach :(

Leave a Reply

*
i3Theme sponsored by Top 10 Web Hosting and Hosting in Colombia
„Láska vdaných žen je nejcennější na světě, manželé o tom ovšem nevědí.“ Oscar Wilde