Říj 23

Ahoj lidi,

sice je mi jasné, že už sem moc nikdo nechodí, vzhledem k tomu, že poslední příspěvek je pro změnu ode mě… A to se mně co? Nelíbí!!! Máme naprosto skvělé stránky, přes které se můžem pořád svolávat, posílat si vzájemně vtípky a zkrátka být v kontaktu. Já vím, že máte všichni ten slavný “FEJSBÚK” a tak nepotřebujete nic víc k životu.. ale není to škoda? (Nehledě na to, že pořád ještě existují tací, co ho nemají.. že?) Tyhle stránky jsou super a myslím, že spoustu z nás záchránily (potažmo kluci jakožto administrátoři a hlavní přispěvatelé..). Tak je nenechte umřít…(ty stránky ;-) ) Kluky to takhle také nebude pořád bavit udržovat a když se to stane, tak bude složitější najít na každého kontakt a zorganizovat nějký sraz.

Tím jsem se dostala k druhé části mého přání – co teda s tím srazem? Každou chvíli o něm někdo mluví, ale kde nic tu nic… Vím, na Kaččiných narozeninách se nás sešlo celkem dost, ale stejně – co zase někam pozvat Váchalovou, popř. Ticháče? (I když ten mě možná bude ještě učit.. hehe..)

Takže prosím, pište na tyhle stránky, co vás napadne, posílejte odkazy na zajímavé stránky, nahrávejte fotky, videa, cokoliv… zkrátka pojďte tyhle stránky využívat jako malou uzavřenou sociální síť… A pojďte zase zorganizovat nějaký sraz.

Tak a pokud si tohle někdo přečte (jestli si to vůbec někdo ještě přečte), ať kouká reagovat v komentářích a vyjádří svůj názor… A pošle zprávu o novém příspěvku těm, které potká a kteří o něm nevědí…

HAWK! Domluvila jsem.
To je vše, co jsem chtěla říct.
Mějte se fanfárově!!!
Vaše Kájinka

Be Sociable, Share!

written by Sharyllin


16 Responses to “Zachraňte Krvokomando!!!!”

 1. 1. Sewany Says:

  Ahoj. Souhlasím s Karlou asi se vším… Jen teda moc nevím, co tu budu nahrávat, ono i na ten slavnej fejsbúk nic nenahrávám… :-) Ale zkusím to, vynaložím úsilí něco dělat… :-)

 2. 2. Sewany Says:

  Jsem úplně zapomněla komentovat ten sraz. :-) Musíme něco podniknout! S váma se vídám mnohonásobně míň, než s mýma kamarádama z Náchoda, a to jste PRAŽÁCI!! :-D Super by bylo, kdyby se nám podařilo, že by jsme se scházeli pravidelně, v určitým intervalu. Znám takhle spoustu lidí, co mají srazy třeba každý 3 pátek v měsíci, všichni vědí a tak nějak s tím počítají…

  Mějte se krásně,
  Kačka

 3. 3. Zdeněk Says:

  Sraz OK, stránky OK, vtípky budou :-)

  A vidíš, jak lidi komentujou :-D

 4. 4. Sharyllin Says:

  protože jsem těm, co tady teď komentujou všem napsala přes GTalk nebo přes Skype, ať to okomentujou.. :D :D Teď hlavně, aby se zapojili i ti ostatní… :)

 5. 5. kaktus Says:

  Ahoj, také souhlasím, jak s Kájou, tak Kačkou. Mít pravidelné srazy by podle mě stálo za to, to už jednou někde padlo. A něco sem můžu natlačit, není problém :-D

 6. 6. kaktus Says:

  P.S. Pro ty kdo nevědí odebírat novinky z webu (včetně Krvokomanda) jde přes RSS. Docela užitečná věc.

 7. 7. Zdeněk Says:

  Pro ty, kterým Honzův příspěvek nepomohl :-D Vpravo, jak je přihlášení, máte RSS příspěvků a komentářů. Musíte mít RSS čtečku, buď v počítači, nebo online (třeba Google Reader [http://google.com/reader]) a pak vám to bude samo ukazovat, když se tu (a na jiných zvolených webech) objeví něco nového.

 8. 8. Stanley Says:

  Ahoj!
  Jelikož jsme všichni vysokoškoláci, v našem životě se objevují podobné problémy spojené s tímto způsobem života. Rozhodně je tu však nehodlám řešit :D , abyste si nemysleli, jen pro pobavení hodím jeden, i když možná starší, vtípek (určen osobám starším 18 let, v případě, že nesplňujete tuto podmínku, nepokračujte v čtení mého komentáře) jako návod :-)
  Synáček z Moravy studuje v Praze na univerzitě a dojdou mu prachy.
  Tak zatelefonuje domů:
  “Táto, představ si, u nás na škole otevírají kurs, kde učí psy mluvit!”
  “Tož, nekecé! A co to koštuje?” diví se otec.
  “No pošli Alíka a patnáct tisíc a já ho nechám zapsat.”Syn na to.
  … Prachy se psem dorazily a student je pár měsíců v pohodě.
  Po čase ale prachy dojdou, tak tátovi volá znovu.
  “Alík? Ten mele páté přes deváté, to už se nedá poslouchat,”
  Vypráví zvědavému otci,”ale představ si, že na fakultě otevírají kurs,
  kde učí psy číst!”
  “Tož kurňa, když už mluví, tak ať i číst umí !” furiantsky na to otec.
  “Jasně, pošli pětadvacet táců a já ho přihlásím,” syn na to.
  Na konci školního roku nezbývá, než odjet domů. Co se psem?Tak ho zastřelí.
  Doma se táta hned ptá: “Tak kde ho máš?”
  “Ale, představ si, dneska ráno si u snídaně čteme noviny.
  Říkám Alíkovi: “Tak dneska jedem dom!” On složí noviny a říká
  “To jsem zvědavej, jestli mě zas táta vezme s sebou, až půjde do
  lesa šukat Horákovou.”
  Táta zrudne a skočí klukovi do řeči:
  “Doufám, žes ho zastřelil, hajzla jednoho prolhanýho!”
  “Si piš, tato.”

  Jinak abych reagoval… ze zkušenosti vím, že se se ženami, obzvláště s Kájou nedá jinak, než souhlasit, pač se vždy ukáže, že mají pravdu. Tož tedy, pravda Kájo, pravda :-)
  Sraz tedy ano, když se zorganizuje. Co se týká nápadu pravidelných setkání, osobně si myslím, že to fungovat nebude… Ale třeba ano.

 9. 9. Zdeněk Says:

  No vidíte, jak to tu funguje, když nás Kája všechny upozorní na Skypu, že sem máme naklusat :-D

 10. 10. Sewany Says:

  Jen to je pořád ta samá skupinka lidí, jako obvykle… :-D

 11. 11. Lenochod Says:

  Ahoj, jen jsem všichni pišme. Pro srazy jsem, jen jediný možný termín je pátek večer. Protože ten si rezervuju jako nepracovní. Jinak se učím nebo lítáme jako Marlenka po našem převelikém společném příbuzenstvu. Sláva hurá, snad se brzo uvidíme:D

 12. 12. Královna Viktorie Says:

  Ahoj. Ja nemam uplne pocit, ze sem nikdo nechodi, jak je videt, kdyz sem piseme. A mne nikdo na skype nepsal :) Sraz by byl fajn. Jen se obavam, ze kdyz bude pravidelne nejak casto, vetsinou se sejde jen par lidi a nebude to mit uz ten smysl.
  Jinak v nejblizsi dobe muzu patky, kdyz na to dojde tak i nejakou stredu/ctvrtek.

 13. 13. Marketa Says:

  s nějakým srazem bych taky souhlasila, poněvadž například já se s některými lidmi od maturity vůbec neviděla… no a to bych vás za chvíli taky nemusela vůbec poznat :D ovšem pátky většinou nemůžu, jsem k dispozici většinou pondělí až čtvrtek.

 14. 14. Sharyllin Says:

  No vida, jak se to přeci jen rozjelo.. :) Takže já můžu určitě ve středu, ostatní dny něco mám, krom soboty neděle, ale jako na sraz si čas udělám.. :)
  TO Lenochod: To už jako plánujete svatbu a roznášíte oznámení, nebo co? Že lítáte po příbuzenstvu? To snad nemusíte, ne? A udělat si na jeden den pauzu od učení snad taky můžeš… Takže to prosím ještě přehodnoť a doufám, že když se domluvíme na jiný den, než pátek, tak tam nebudeš chybět!
  TO Královna Viktorie and Marketa: Jsem ráda, že jste se taky ozvaly, jste první dvě, komu jsem přes něco jiného nenapsala, ať sem napíšou, takže super! A vypadá to nadějně, tak se snad zase někdy sejdem!!!

 15. 15. Patronus Says:

  No, uf… jsem alespoň ten třetí, kdo se zde objevil, a přitom jsi mu na skajp nenapsala (pravda, já ho ani nemám :D ). Srazu bych se zůčastnil rád, byť musím podotknout, že do Prahy jezdím skutečně jen výjimečně. A to zhruba jednou, maximálně dvakrát do měsíce. Ale jistě bych se vynasnažil… Jinak bych tu rád všechny veřejně pozdravil, už je to nějaký čas, od chvíle, kdy jsme se naposledy viděli. Rád na Vás vzpomínám. František

 16. 16. Kateřinka Says:

  Čau lidi! Odpusťte mi, že tu nejsem, každopádně sms si přečtu vždycky. Jak to nakonec dopadlo? Bude nějakej předvánoční sraz? Já jezdím domů tak jednou za 14 dní, například v pátek 16. prosince bych klidně mohla. Koukám, že tu ještě žádný datum nepadlo, tak se ujímám prvního návrhu! Kdo je pro – udělat 16. 12. sraz? Mějte se buchty!

Leave a Reply

*
i3Theme sponsored by Top 10 Web Hosting and Hosting in Colombia
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat