Úno 14

Ahoj, ne, že bych chtěla Lence lézt do zelí, nebo tak něco, ale posílám všem srdečné pozvání na tuto sobotu (19. února) do Nony (http://www.cafenona.cz/) na party ku příležitosti dvacetin Terezy, Viktorky a Bereniky. Začátek kolem 20:30. Na programu je i módní přehlídka nebo vystoupení skvělých DJů Hrochopandy a Hobita. Vezměte s sebou svoje, kluky, holky (možná někdo třeba manžela nebo manželku – dlouho jsme se neviděli:)), nebo klidně i kamarády. Těším se a mějte se krásně!

Be Sociable, Share!

written by VeverkaTerka


3 Responses to “PARTY”

 1. 1. Královna Viktorie Says:

  Lidi! Prijdte! Tesime se na vas! a taky dorazi Cyril!!! A Cyril prave psal, jestli se nechceme videt jeste nekdy na pivo/pokec… je tu tak ctrnact dni z nemecka, tak at to stihneme!! Tedy, piste! at uz se to tyka ucasti sobotni oslavy nebo vaseho volneho casu, v kterem bychom mohli usporadat nejaky ten komornejsi sraz :)

 2. 2. kaktus Says:

  Ahoj, já bohužel v sobotu nemůžu, ale Cyrila bych určitě rád viděl. Víkendy většinou můžu, přes týden je to horší, ale asi by to taky šlo. Užijte si párty a všechno nejlepší!!

 3. 3. Stanley Says:

  Ahoj, jsem na tom podobně jak Honza. V sobotu nakonec bohužel nemůžu. Co se týká srazu, přes týden je to špatný, nějaký ten víkend by mohl vyjít.
  Užijte si narozeninovou party a vše nejlepší!

Leave a Reply

*
i3Theme sponsored by Top 10 Web Hosting and Hosting in Colombia
„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich