Lis 25

Ahoj lidi,

doufám, že všichni dobře víte, že se blíží Maturitní ples GJN (pro ty co nejsou v obraze – 9.12. Lucerna), tak doufám, že se nás tam co nejvíce sejde a pořádně zapaříme – jak v Lucerně tak třeba i potom někde dál, co?? :) Každopádně proč píšu je, že jsem potkala Máru a ptal se, jestli bychom nechtěli rezervovat jeden stůl – pro 7 lidí. Nejdřív se mi to zdálo jako dobrý nápad, jenže pak mi došlo, že lístky na sezení jsou děsně drahé (250 Kč), tak jsem mu řekla, že spíš ne, ale že se zeptám. Tak kdyby měl někdo zájem, dejte vědět a musel bychom skočit za Márou. Já si osobně myslím, že je lepší jít za 150Kč na stojáka a někde si už občas sednem, ne?

Každopádně popřemýšlejte taky nad tím, kam půjdem po plese, páč nevím jak vás, ale mě na afterparty nikdo nezval, tak si můžem udělat svou, kdyby byl zájem… ;) a samozřejmě lepší.. :D

Tak se zatím mějte fanfárově,

Kájinka

Be Sociable, Share!

written by Sharyllin


7 Responses to “Maruritní ples!!!!”

 1. 1. Meruňka Says:

  Ahoja, já jsem pro lístky na stání a občas někomu na chvíli zabavit židl/schody/podlahu.:) Osobně na after jdu určitě s oktávama, ale kdyby byla někde naše paralelní akce, taky bych dorazila:) mějte seeee

 2. 2. Královna Viktorie Says:

  Já jsem taky pro lístky na stání, stejně tam budem furt spíš někde pobíhat :) A s after jsem na tom asi jako Sára…. no a taky uvidím, co mě bude vůbec čekat 10.prosince, podle toho budu pařit nebo méně pařit nebo nepařit nebo hodně pařit.. ;)

 3. 3. Sewany Says:

  Ahoj… no já jsem taky pro lístky na stání… Co potom, nevím, zvaná na after nejsem, (nebo to alespon nevím…) takže můžem jít někam my… V pátek 10.12. zpět do Dobruše rozhodně nejedu, takže nemám problém po plese někam na hooodně dlouho jít… :-D

 4. 4. Fanynka Says:

  Ahoj,
  já pro změnu nepřijdu, mám v pátek dopoledne cviko z anatomie, kde tak nějak musím být.. :-) 100% účast. A abych řekla pravdu, nechci jít na cviko z anatomie (každou hodinu se zkouší) po tom, co bych jela prvním ranním budem do brna..
  Každopádně, ráda bych Vás všechny někdy viděla (omlouvám se za svojí neúčast na srazu, trochu jsem to měla komplikované). Co byste říkali na nějaký předvánoční večer? Třeba 23. To jsem si jistá, že nebudu mít už žádnou zkoušku a budu v Praze :-)
  Mějte se krásně a užijte si plesání.

 5. 5. Sára Says:

  Tady je aktivita jak na Křenovejch přednáškách:D sorry interní fórek. Mnoo předvánoční sraz není vůbec špatnej nápad! Já bych šla, je ještě někdo pro?? Btw kdo jdete, těšte se na ples!!!

 6. 6. Nitulka Says:

  Já se s váma taky hrozně ráda sejdu před Vánocema!

 7. 7. Královna Viktorie Says:

  Ja jsem taky pro predvanocni sraz!!! jen nevim, jestli budu moct toho 23… :/

Leave a Reply

*
i3Theme sponsored by Top 10 Web Hosting and Hosting in Colombia
„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain