Čer 14

Ahoj,

všechny Vás zdravím, a moc děkuju, že jste přišli na můj absolventský koncert a že většna z Vás dorazila i sem do Přerova. Moc jsem si to díky Vám užila a doufám, že si někdy podobnouakci zopakujem, i když tatík už to pravda asi platit nebude.. :D :D tak možná po promoci. Jinak mě mrzí, že jsem nedorazila na Juditin absolvák, ale šla jsem spát v 7 ráno a když jsem se potřetí probudila, bylo skoro šest hodin a tak bych to nestihla a navíc doma nikd nebyl, neměla jsem se jak dostat do Prahy, tak doufám, že se jí to povedlo…

ZTRÁTY A NÁLEZY – byli jste neuvěřitelně při smyslech a tak mi tu zůstal jen obal na čočky – 1x, kartáček na zuby (barva žlutá) – 1x, a jedna modročerno kostičkovaná bunda – 1x (že, Georgi??) AKTUALIZACE – ještě jsem našla kartáček zelenobílý Prokudent – 1x, malou zubní pastu Odol3dent 1x, a oční krím Expert Lift (Nivea) – 1x.

VEČEŘE – jsem ráda, že se alepsoň někdo vyjádřil k večeři, ale zdaleka ne všichni – bylo by fajn, kdyby komunikovala celá třída. Já jen upozorňuji, že 21. má absolvák Tomáš Trnka a 22. Nely, takže to vypadá, že poslední neobsazené datum je 23. Takže jak jste na tom?? Kolik nás může?? Bohužel úplně všichni se nesejdeme, to se asi nedá nic dělat.

Tak se zatím mějte parádně, ti co něco postrádají, nechť se ohlásí a doufám, že se brzy na nějaké další akci zase sejdeme!!

Pampalábusek pampalá pápá!!!!

Kájinka

Be Sociable, Share!

written by Sharyllin


7 Responses to “Díky!! + večeře po druhé”

 1. 1. Stanley Says:

  Ahoj,
  já ti ještě jednou (teď tou oficiální cestou) moc děkuji za krásný zážitek, pohostinnost a za celý večer/ráno :-) . Koncert byl parádní, raut a další akce taktéž. Takže mockrát DÍKY!
  Co se týká bundy, samozřejmě je moje… Tak mi jí tam, prosím, schovej. :-)

  23. můžu.

 2. 2. Zeus Says:

  Ještě jednou gratuluju ke skvělému koncertu (a zjevně výborné party, snad příště)!

  23. můžu

 3. 3. Královna Viktorie Says:

  Ahoj Kájo! To MY děkujeme! Bylo to báječné! Vše!!! :) tak po promoci se těšíme! ;) ale myslím, že do společných akcí všichni sami s láskou investujem, že? :)
  Tak ještě jednou děkujem a posílám velkou GRATULACI!
  Co se týče večeře, 23. můžu, měli bychom dát vědět Váchalový, aby se nezjistilo, že ona nemůže…
  Jinak vás všechny zvu na párty 19.června – já to ještě napíšu samostatně!
  Mějte se krásně! Těším se brzo na vás!!!

 4. 4. VeverkaTerka Says:

  Je mi líto, že jsem nemohla dorazit. 23. snad můžu. Mějte se krásně!

 5. 5. Meruňka Says:

  Kájoooo bezva to bylo!! Přerovpárty! Mňam!
  23. bych do toho šla, prosím prosím ať může Váchalová.

 6. 6. Kačenka Tlačenka Says:

  Ahoj Kájo!! Děkujem moc za krásnej koncert i skvělý jídlo a pití a taky občas hudbu a spaní..:o) Moc jsme si to užili a rychle šup udělej tu vejšku, ať se brzo dočkáme další kalby ;) ) Haha, obal na čočky je Anitky a jinak jsme my dvě celej tejden na vodě, takže se večeře asi holt účastnit nebudem, ale moc pozdravujte Váchalovou a užijte si to bez nás. Měj se famfárově a uvidíme se v sobotu na párty, že?

 7. 7. Stanley Says:

  Ahoj.
  Změnil se mi trochu program a proto se všem omlouvám, ale 23. nemůžu na tu večeři. (Kdyby se přece jen konala :-) ) Dostal jsem nabídku na velmi dobře placenou brigádu, kterou jsem přijal a budu pravděpodobně pryč celý týden.
  Mějte se…

Leave a Reply

*
i3Theme sponsored by Top 10 Web Hosting and Hosting in Colombia
„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich