Čer 05

Ahoj,

doufám, že jste všichni dostali pozvánku na můj koncert, pokud náhodou ne, tak vás tímto zvu a pokud po ní toužíte, mohu jí poslat třeba mailem.. :) Nicméně momentálně bych potřebovala vědět, kdo z vás pojede po koncertě ke mně do Přerova, kde se koná pokoncertní posezení – no vlastně kalba.. :-D

Napište mi to prosím všichni do komentářů, abych věděla, kolik nás bude a pro kolik lidí musím zajistit odvoz. Všichni můžete přespat, prosím o dovezení spacáků, pro jistotu a kdo bude chtít nutně v noci do Prahy, bude k dispozici řidič, který vás dopraví alespoň na Černý Most :)

Poslední věc – slíbili jsme Váchalové, že jí pozveme na tu večeři, tak je pomalu načase, abychom se domluvili tak aspoň na třech termínech, kdy bychom se sešli a mohli vyrazit. Slíbila jsem jí, že za ní přijdeme, abychom se domluvili, tak bychom to měli splnit. Pokud se to k někomu nedoneslo, tak sama Váchalová navrhla, abychom šli do nějaké její oblíbené vegetariánské restaurace, tak myslím, že bychom to měli respektovat. Doufám jen, že jsem to nepopletla.. přeci jen mi to říkala ve čtvrtek na rozlučce.. :D :D

Tak užívejte pomaturitního času, na který snad konečně bude aspoň občas svítit sluníčko… ťuk ťuk ťuk.. :)

Vaše Kájinka

Be Sociable, Share!

written by Sharyllin


11 Responses to “Absolventský koncert + kalba :) + večeře…”

 1. 1. Stanley Says:

  Zdravím!
  Píšu ohledně té večeře. Já můžu kdykoliv od 19. dále. To budu mít za sebou všechny přijímačky a zkoušky, takže od tohoto data se přizpůsobím podle potřeby.

 2. 2. Zeus Says:

  Ahoj. Koncert si určitě nenechám ujít, ale kalbu v Přerově už bohužel ano :-) Někdy příště…

  Co se večeře týče, můžu podobně jako George až po. 18., ale máme akce s Bandem (týká se i Honzy) a ještě mám jednu schůzi AMO, takže můžu 21., 23. a pak až 28., 29. a 30. První půlku července (víkendy) si musím vyhradit na opravu povodní zničené babiččiny chaty, jinak můžu o prázdninách kdykoli.

  Ahoj, Zd!

 3. 3. kaktus Says:

  Ahoj, koncert ani kalbu si nenechám ujít.
  Co se večeře týče – od 21. můžu víceméně furt kromě 26.

 4. 4. Sewany Says:

  Ahojky… Do Přerova rozhodně jedu, a co se týče večeře, tak jsem na tom taky velice podobně, po 18. můžu kdykoli.

 5. 5. Meruňka Says:

  Zdeňku, a Sáry se jako band netýká??!?! Tssss
  Do Přerova se těšíííím.
  Večeře: můžu odteď: 13, 14, 15, 17, 18, 21, 23, 24 a pak do konce června ne, až poslední týden v červenci.

 6. 6. Zeus Says:

  Já chtěl napsat že máme akce s bandem a Matějův absolvák (týká se i Honzy), a absolvák tak trochu vypadl :-)

 7. 7. Královna Viktorie Says:

  Ahoj! Kájo díky, žes otevřel to téma večeře! já můžu kdykoli do konce června (myslím, že bude lepší to zvládnout do začátku prázdnin, lépe řečeno do začátku července…:) ) až na ty dny kdy jsou absolváky a pravděpodobně 19.6. budu mít ještě s někým velkou párty, na kterou vás všechny pozvu až to bude jistý….(doufám, že 19. nic není-nepřehlídla jsem nějaký absolvák…?) Takže 19. radši taky ne.
  Na koncert jdu!!! (těšíííím) a do Přerova jedu!!! (těšíííím)
  užívejte si počasí!!! (taky – ťuk ťuk) :)

 8. 8. Rebarborka Says:

  Já jsem pro 18,20,21,22,23,24 !!!!!!! 25 NE! MAM OSLAVU DVACETIN, JESTE STALE NEVIM KDE,ALE TO SE JIZ BRZY VSICHNI DOZVIME A SNAD SE NA TOM MISTE VSICHNI V HOJNYM POCTU SEJDEME!!!!
  Jinak za Přerov a absolvenťák se moc omlouvám. Kájo, dělala jsem co jsem mohla,ale bohužel na kurz musim :-( . Moc si to tam užijte a Kájo Tobě držim palec,ať se Ti dobře hraje :-*

 9. 9. Královna Viktorie Says:

  Tak moc lidí se ještě nevyjádřilo, ale zatím co jsem tak koukala se shodneme na 21. nebo 23. 6. Nechceme tedy navrhnout Váchalové tato dvě data? Zajdeme nějak do školy nebo jí napíšeme mail…?

 10. 10. Nitulka Says:

  Ahoj, do Přerova určitě přijedu, ale bohužel teda nemám spacák. Co se týče večeře s Váchalovou, koukám, že se to většině hodí zrovna když jsme ještě s Káťou Mar. na vodě, 20.-25.6., ale co se dá dělat… kdyžtak jindy po večerech většinou nemám nic neodkladného, přizpůsobím se:)

 11. 11. Zeus Says:

  To je v pohodě, Káťu Váchalová stejně ani nezná, za poslední dva roky byla ve škole asi čtyřikrát :-)

  Ale vážně: Sára zase může myslím jen do 24. Takže musíme určit bližší termín a zajistit to, no. Snad vyjde maximum lidí.

  A co fotky z plesu, když už jsme u toho? :-)

Leave a Reply

*
i3Theme sponsored by Top 10 Web Hosting and Hosting in Colombia
„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde