Kvě 30

nazdar!! Party v Rataích byl zas nezapomenutelnej zážitek, i když s náma Kuba moc dlouho nepobyl ale nahradila ho třeba ségra Káči Kmínkový, která v 7 ráno sháněla boty na šukání, nebo hošík, co se nám ve 3 ráno vychcal skoro na hlavy. I tak ale vesnická zábava, jak má být. A za odměnu posílám dvě super videa, jedno pro zasmání a druhý pro zamyšlení se nad zanedbatelnou velikostí naší planetky. Z toho prvního jsem se mohl posrat smíchy. have a nice piece of night!

http://www.videacesky.cz/hudba/novy-rok

http://www.videacesky.cz/ostatni/znamy-vesmir

Be Sociable, Share!

written by SadAmeK


3 Responses to “Dvě super videa!”

 1. 1. Patronus Says:

  No, Adámku, myslím si, že tvůj popis/charakteristika plně vystihuje noční dění v Ratajích :D Teda až na to s tou sestrou Kmínkový, nebylo to v 5:00? Byť jsem se jí dokázal vyhnout, respektive, spal jsem na té supr měkké lavici dál, tak mě tak nehorázně pokousala, že si budu hojit rány ještě týden. A to s tim chcaním, máš štěstí, ale lepší bejt pochcanej, než-li poblitej! ;-)

  Díky za videa a brzy na viděnou!

 2. 2. Meruňka Says:

  Ty Rusáci! Geniální. Franto, koukej si ty kousance vyfotit, chci je viděééét :) )

 3. 3. Patronus Says:

  No, to jsi měla vidět hlavně v neděli ráno :) “představ si chlapský namakaný prsní sval :D ” …ne, tak jinak… Prostě rudý rýhy od zubů v kůži, uprostřed toho fialový flek… ale k cucfleku to má skutečně daleko. Mimochodem, totéž mám na stehni, tam je to extra příjemný.

Leave a Reply

*
i3Theme sponsored by Top 10 Web Hosting and Hosting in Colombia
„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Jan Werich