Dub 19

Milí spolužáci,

v současné době (před maturitou) je náš web velmi vytížen. Pořád sem někdo chodí, něco stahuje, něco přidává, a server (hosting), na kterém je web nahraný, už to tím pádem  už moc nezvládá.

Protože si myslíme, že web opravdu využíváme, máme tu kvalitní materiály a obecně nám v lecčems pomáhá, doufáme, že Vámi bude následující žádost vyslyšena.

Na určitou omezenou dobu (hlavně teď, před maturitou), je nutné přejít na placený hosting. Tím pádem budeme mít menší omezení v přenosu dat, vše bude fungovat rychleji, stabilněji, a hlavně se nestane, že by nám web v půlce května zablokovali.

Po rovnoměrném rozpočítání vychází příspěvek na jednu osobu 10 Kč . Můžete je dát Georgovi, Honzovi nebo Zdeňkovi, a my si je nenecháme pro sebe, ale vyřídíme ten přechod (opravdu stojí na rok  Kč 180,-). Prosíme, abychom to vyřešili co nejdříve a mohli tak dorazit posledních 34 dnů, 11 hodin a 28 minut s funkčním třídním webem.

Děkujeme za pochopení,

Vaši správci

Be Sociable, Share!

written by Administrátor


3 Responses to “Příspěvek na chod webu…”

 1. 1. Lenochod Says:

  Jasný, ráda přispěju

 2. 2. Zeus Says:

  Děkuju a děkuju taky všem, kteří už přispěli!

 3. 3. Fany Says:

  Ahoj, sorry, jsem trochu zpomalená, takže reaguji až takhle pozdě.
  Myslím, že je to dobrý nápad a určitě jsem pro. Akorát do mě prosím kopněte až se uvidíme, abych Vám dala ten příspěvek…nejsem si jistá, že si zvládnu vzpomenout :-) .
  Dík a studiu zdar! Nazdar..!

Leave a Reply

*
i3Theme sponsored by Top 10 Web Hosting and Hosting in Colombia
„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain